Czym jest moda streetwearowa??>

Większość z nas z pewnością słyszała o modzie streetwearowej, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, czym ona tak naprawdę jest i na czym polega.

Najprościej rzecz ujmując streetwear to moda uliczna, jej korzenie wywodzą się z kultury surfingu i skate z zachodu, nawiązuje do mody hip-hopowej oraz japońskiej mody ulicznej. Moda streewear to luźne spodne joggery, bluzy, t-shirty o fantazyjnych wzorach, ogólnie ubrania oversize, które są bardzo wygodne, komfortowe w noszeniu. Warto podkreślić, że ubrania streetwear nie pochodzą od światowej klasy projektantów, w tym wypadku trendy kreują młode osoby, którym zależy przede wszystkim na luzie oraz swobodzie. Dobrze wpisuje się w tą modę odzież marki Jungmob, w ich asortymencie można znaleźć dużo kolorów, bluz, szerokich spodni, odzież bardzo oryginalna, wykonana z materiałów wysokiej jakości. Jungmob crew cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród miłośników tego typu stylu.

Ubrania streewear nawiązują do kalifornijskiego luzu, dużą wagę przywiązuje się w projektach takiej odzieży do oryginalności, niepowtarzalności. Choć streewear dedykowany jest głównie osobom młodym, to tak naprawdę każdy może nosić takie ubrania, jeśli lubi taki styl i nie boi się eksperymentować z modą.

Duży wybór odzieży streetwear można znaleźć obecnie w sklepach internetowych, warto robić zakupy w sieci ze względu na większy wybór i przystępniejsze ceny, niż stacjonarnie. Jak widać można wyglądać modnie, a równocześnie ubierać się wygodnie, nie trzeba w tym wypadku z niczego rezygnować. To, co nosimy na sobie jest ważne, poprzez ubrania możemy wyrażać siebie.

Tags: