Bestsellerowe modele bielizny Triumph?>

Prawdziwa kobieta lubuje się w ekskluzywnej bieliźnie, która koniecznie musi być zaprojektowana i wyprodukowana przez znaną na całym świecie markę. Jako że to właśnie firma Triumph znana jest z tworzenia fantastycznych staników i damskich majtek, warto by było zapoznać się z jej najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi modelami.


Biustonosze sloggi

Będą idealnym wyborem dla wszystkich kobiet i dziewczyn ceniących sobie wygodę i komfort podczas najróżniejszych sytuacji. Te staniki Triumph (zobacz na Triumfomania.pl) wykonywane są miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który jest bezpiecznym tworzywem nawet dla skóry wrażliwej. Występują w różnych wersjach kolorystycznych - m.in. barwie niebieskiej i beżowej.


Biustonosze Compliment

Tym stanikom Triumph nie oprze się żadna kobieta pragnąca podkreślić swoją zmysłowość. Modele zawierają delikatną i subtelną koronkę, która fantastycznie przykrywa biust i idealnie sprawdza się wieczorami. Staniki Compliment występują w wersji czarnej i białej.


Zarówno do biustonoszy sloggi, jak i do biustonoszy Compliment można dopasować majtki pochodzące z tej samej kolekcji. Warto na pewno mieć w swojej szafie przynajmniej kilka gotowych kompletów, które zawsze będą dobrze wyglądać.


Tags: