Modne bluzy damskie z kapturem?>

Jeszcze kilka lat temu modne bluzy z kapturem kojarzone były wyłącznie z ulicznym i typowo sportowym stylem. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda zupełnie inaczej i stylowe bluzy damskie z kapturem spotkać można praktycznie wszędzie. W garderobie każdej szanującej się kobiety powinna znajdować się przynajmniej jedna dresowa bluza z kapturem. Przyda się ona nie tylko do biegania, ale również na weekendowe wypady ze znajomymi. Dzięki oryginalnej bluzie z kapturem można stworzyć naprawdę wyszukane stylizacje i podkreślić swój niebanalny look.

Dlaczego bluzy damskie z kapturem

Największą zaletą bluz damskich z kapturem jest przed wszystkim to, że można je łatwo zestawić z innymi rzeczami. W dzisiejszych czasach styliści mogą pozwolić sobie na bardzo wiele, dlatego też wybierając modną bluzę z kapturem mamy szerokie pole do popisu. Jak łatwo się domyśleć jedną z największych zalet bluz z kapturem jest również olbrzymia wygoda. Magiczny kaptur w wielu sytuacjach może zastąpić nam czapkę, dlatego też możemy uniknąć przeziębienia.

Jak nosić bluzy damskie z kapturem

Bluzy z kapturem bez żądnego większego problemu można łączyć z rurkami, boyfriendami i krótkimi spódnicami. Doskonale pasować będą również do sukienki, tuniki i botków. Luźne bluzy z bardzo obszernym kapturem najlepiej sprawdzą się w towarzystwie modnych kabaretek i stylowych traperów. Idealnie sprawdzą się także w zestawie z dopasowanymi spodniami.

Tags: