Jak wystylizować bluzę prosto??>

Są takie ubrania, które "robią" cały strój - nieważne, co do nich dodamy, będziemy wyglądać fajnie i stylowo. Do takich ubrań należą bluzy prosto.


Prosto to marka znana każdemu miłośnikowi stylu hip-hopowego czy ulicznego. Oprócz fenomenalnych koszulek z nadrukami firma oferuje również stylowe bluzy. Są z grubego, wytrzymałego materiału i mają nowoczesną stylistykę. Zazwyczaj są utrzymane w stylu minimalistycznym, monochromatycznym, ale wyróżniają się doskonałej jakości detalami. Pojawiają się również bardziej odważne wzory i kolory, jednak
  bluzy prosto pozostają proste i stylowe. Ich najbardziej charakterystycznym elementem jest grafika z nazwą marki - Prosto - wydrukowana na bawełnianej bluzie. Logo - w formie prostej czcionki -jest zazwyczaj umieszczone na kontrastującym tle. Wszystko to składa się na ciekawą, minimalistyczną stylizację ubioru. Nie jest to typowy przesadzony, ostentacyjny styl hiphopowy. W bluzie prosto najlepiej będą się czuli miłośnicy prostoty i minimalizmu, którzy poszukują wygodnej odzieży typu casual.

Najbardziej oczywistym połączeniem dla bluzy są dżinsowe rurki. Mogą być one czarne, granatowe, jasnoniebieskie - w każdym wydaniu będą wyglądać dobrze. Dla bardziej odważnych dobrą propozycją będzie połączenie ich ze spodniami typu marmurki. Wtedy bluza będzie stanowiła monochromatyczny kontrapunkt. Jednak prosto bluza będzie świetnie wyglądać również do joggersów czy chinosów. To chyba najbardziej stylowe połączenie, gdyż ten typ spodni jest bardzo szykowny, choć na sportowy sposób.

Tags: