Dziewczęce stylizacje z dużymi bluzami?>

Szerokie ubrania są standardowymi elementami szafy każdej młodej dziewczyny. Nastolatki chętnie kupują bluzy Stoprocent, jednak potem nie wiedzą, z czym je łączyć. Wystarczy natomiast dopasować je do swojego stylu, aby czuć się w nich świetnie.


Bezpieczne połączenia

Typowym rozwiązaniem będzie połączenie szerokiej bluzy z prostymi, obcisłymi spodniami. Mogą być to modne w tym sezonie, lekko potargane dżinsy z dziurami, które świetnie współgrają z trampkami na grubszej podeszwie i klasycznymi adidasami. Na taką stylizację można zarzucić czarną skórzaną kurtkę, aby lekko przełamać jej sportowy charakter.

Luz ponad wszystko

Lekko za duże bluzy to kwintesencja stylu hip-hopowego, dlatego są one idealną bazą do tworzenia tego rodzaju kompozycji ubraniowych. Każda dziewczyna będzie wyglądać młodo i świeżo, jeśli bluzę Stoprocent zestawi z luźnymi spodniami dresowymi, futbolową czapką i dużą, koniecznie kolorową torbą. Strój ten idealnie sprawdzi się podczas wypadu z przyjaciółmi czy na zakupach. Będzie na tyle wygodny, że w żadnym stopniu nie ograniczy ruchów.

Odrobina dziewczęcości

Dziewczyny lubiące jednak podkreślać swoją kobiecość, mogą z powodzeniem łączyć większe bluzy z typowo delikatnymi ubraniami. Modne stały się zestawienia tego rodzaju ubrań z krótkimi, lekko rozkloszowanymi spódniczkami. W roli butów sprawdzą się w tym przypadku jednokolorowe trampki, które wieczorem można zastąpić szpilkami lub balerinami. Dziewczęce ubrania urozmaicone sportowymi elementami dają niesamowity efekt!

Tags: