Damskie buty na wiosnę?>

Kiedy temperatura na dworze zaczyna wzrastać, przychodzi pora na wyciągnięcie z szaf zapomnianych cienkich butów. Grube kozaki i trapery wracają do pudeł, by czekać na chłodniejsze dni. Jakie buty najlepiej nadadzą się na wiosnę?


Baleriny damskie

Od niedawna popularne baletki znaleźć można w niemal każdej szafie. Nie ma się co dziwić - próżno szukać drugich tak wygodnych i praktycznych butów. Baleriny damskie doskonale nadają się zarówno do sportowych, jak i codziennych stylizacji.


Ich zaletą jest również cena - tańsze modele balerin jak te tutaj można kupić już za kilkadziesiąt złotych.


Obuwie sportowe

Każda kobieta, która ceni luz i wygodę powinna mieć w swojej szafie parę popularnych "adidasów". W ich wyborze warto postawić na klasyczne modele, które pasują niemal do wszystkiego. Białe lub czarne buty sportowe świetnie skomponują się nawet z żakietem czy marynarką.


Wiosna to pora roku, kiedy trafić można zarówno na piękną pogodę, jak i niskie temperatury. Dlatego wiosenna garderoba powinna być zróżnicowana na tyle, by nadawała się na każde warunki atmosferyczne. Wybierając obuwie na wiosnę warto postawić na nieprzemakalne, skórzane modele, które nie przepuszczają wilgoci - w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się niespodziewana ulewa.


Tags: