Modne czapki damskie z futrem?>

Przed nadejściem zimy warto przygotować na chłodniejsze dni swoją szafę. W zimie nieocenione są oczywiście puchowe kurtki, rękawiczki i czapki damskie. W tym roku prawdziwą furorę robią modele w z futrzanym pomponem.

Czapka damska z futrzanym pomponem to hit ostatnich miesięcy. Wybór wzorów i kolorów na rynku jest ogromny. Na co dzień do pracy warto postawić na czapkę w neutralnym kolorze. Sprawdzi się czerń, biel, a także odcienie szarości i beżu. Dla pań, które na co dzień ubierają się bardziej sportowo, dobrą propozycją może być czapka w bardziej intensywnym kolorze. Ciekawie prezentują się wszystkie czapki wykonane z cienkiej wełny.

W zimie oprócz czapki nieodzownym dodatkiem jest oczywiście także szalik. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być od razu zakup kompletu, a więc szalika i czapki w tym samym stylu i kolorystyce. Taki komplet zawsze prezentuje się modnie, a przy tym jest doskonałym uzupełnieniem codziennego stroju.

Propozycją dla nieco odważniejszych pań są czapki z daszkiem ozdobione pomponem. Taka czapka wykonana może być z wielu różnych materiałów i mieć różnorodne formy. Dużą popularnością cieszą się klasyczne bejsbolówki oraz daszki plecione, dziergane czy wykonane z wysokiej jakości zamszu. Wszystkie zakończone mogą być efektownym pomponem. Ten trend lansują obecnie projektanci mody na całym świecie. Po czapki tego typu sięgają więc i gwiazdy, również z Polski.

Tags: