New Balance zimowe - sportowe buty na zimę?>

Nie brakuje wśród nas osób, które najchętniej przez cały rok chodziłyby w butach sportowych New Balance. Nic w tym dziwnego - to szalenie wygodne obuwie, idealnie sprawdzające się do chodzenia na co dzień, ale i do uprawiania sportów. 

New Balance zimowe to propozycja dla tych właśnie osób, które przez cały rok są bardzo aktywne i nie chcą rezygnować z noszenia swojego ulubionego modelu butów tylko z powodu mrozu, oblodzonych chodników i wilgoci. Niestety, większość sportowych butów różnych marek jest przystosowana jedynie do noszenia na suchym podłożu. Wykonane są z przewiewnych tworzyw, które przepuszczają nie tylko powietrze, ale i wodę, dlatego totalnie nie nadają się na zimowe dni. 

Aby nie rezygnować z noszenia sportowego obuwia zimą, warto przerzucić się na zimowe New Balance. To unikatowe sportowe buty wykonane ze skóry naturalnej wysokiej jakości. Posiadają podwyższoną cholewę, co sprawia, że można w tym obuwiu chodzić nawet po ośnieżonym chodniku. Wewnątrz wyścielone są specjalnym materiałem, który izoluje ciepło i nie przepuszcza wilgoci do środka. Oprócz tego podeszwy zimowych New Balance są wykonane z antypoślizgowego tworzywa i odpowiednio wyprofilowane. Wszystkie te cechy butów mają na celu dostosowanie ich do niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jednocześnie, New Balance zimowe pozostają wciąż obuwiem sportowym, idealnym do długich spacerów, wspaniale przystosowanym do potrzeb osób aktywnych fizycznie.

Tags: