Moda na trampki?>

W naszym kraju od jakiegoś czasu panuje już moda na trampki. Szczególną popularnością cieszą się buty Vans. Czy warto je jednak rzeczywiście kupić?

Na tle konkurencji
Trampki Vans są popularne i przez to ich cena nie zawsze jest atrakcyjna. Czy warto kupować buty tego producenta? Przecież na rynku jest masa konkurencyjnych firm, które również zajmują się produkcją trampek.

Otóż trampki marki Vans są obuwiem dosyć odpornym i trwałym. Jeśli ktoś nie korzysta z nich w ekstremalnych warunkach, to są w stanie przetrwać naprawdę wiele.

Materiał z jakiego wykonane są buty Vans jest trwały, a jedynie do tego możemy się przyczepić to podeszwa, która u konkurencji również nie jest najlepszej jakości.

Jeśli jednak przyjrzeć się konkurencji to można zauważyć, że na przykład trampki firmy Converse wcale nie są jakościowo gorsze. Co więcej w bardzo wielu przypadkach cena obuwia jednej i drugiej firmy jest na bardzo podobnym poziomie.

Czy warto podążać za modą?
W przypadku trampek za modą jak najbardziej warto podążać. Niekoniecznie jednak powinno się chodzić w trampkach każdego dnia. Świetnie sprawdzą się jako obuwie na co dzień jednak nie oferują zbyt dużego komfortu. Z czasem noga po prostu boli. Głównie może doskwierać ból dolnej części stopy. Oczywiście jednym będzie on bardziej doskwierał, a innym mniej, jednak na pewno każdy z czasem to zauważy.

Trampki są ciekawym obuwiem, które można łączyć z eleganckim ubraniem. Trzeba jednak chodzić w nich z umiarem.

Tags: