Jeansów z wysokim stanem i khaki czar - czyli rzecz o spodniach?>

Różne są mody i różne gusta. O tych ostatnich podobno się nie dyskutuje. Jednak zdecydowanie podyskutować można o różnorodnych dostępnych modelach spodni damskich jak te. Jakie modele są najbardziej godne polecenia? 
 

Nieśmiertelna klasyka

 
Jeansy czarne spodnie z wysokim stanem to absolutny "must have" w każdej kobiecej szafie, nawet jeśli jej właścicielka zasadniczo preferuje noszenie sukienek. To bardzo wygodny, pozwalający ukryć ewentualne mankamenty sylwetki i zapewniający swobodę ruchów model. Takie spodnie damskie przydadzą się zarówno na spacer po lesie, wędrówkę po górskich szlakach, jak i do pracy, chociażby w połączeniu z żakietem, koszulą i szpilkami. 
 

Kolor jaki? - Khaki!

 
Rzecz jasna, najpopularniejsze są modele w odcieniach niebieskiego i granatu, ale warto zastanowić się, czy korzystniejszym zakupem nie będą spodnie khaki, jako że kolor ten również daje możliwość stworzenia ciekawych stylizacji. Co istotne, jest to odcień w zasadzie uniwersalny, pasujący zarówno osobom o jasnej cerze i takich włosach, jak i posiadaczkom ciemniejszej karnacji. Ładnie prezentuje się również w zestawieniu z opaloną skórą. Można go dowolnie łączyć z innymi kolorami, czy to w zestawy monochromatycznych, czy to łamiąc barwami kontrastowymi.

Tags: