Jak nosić trampki Converse??>


Trampki Converse to już w zasadzie klasyka. Każda kobieta powinna więc przynajmniej jedną parę posiadać w swojej szafie. Jak je nosić na co dzień? Okazuje się, że opcji jest co najmniej kilka.


Trampki Conversy to klasyk i nie zmieni się to nigdy. Są nie tylko wygodne, ale i stylowe. Poza tym sprawdzają się w wielu różnych stylizacjach. Latem można je nosić z krótkimi szortami czy sukienkami. A jesienią? Tutaj także jest sporo możliwości. Trampki Coverse na pewno nie są nudne. Zawsze sprawdza się połączenie białych trampek Converse z czarną ramoneską ze skóry naturalnej lub ekologicznej. To stylizacja iście rockowa. Do tego można założyć ciekawe jeansy oraz sportową bluzę. Nie trzeba się także bać odważniejszych dodatków w formie biżuterii czy torebki.


To jednak nie jedyna propozycja. Równie dobrze trampki Converse sprawdzają się w połączeniu z ubraniami bardziej kobiecymi. Elegancja przełamana sportowym akcentem jest zresztą bardzo modna w ostatnich kilku sezonach. Conversy w dowolnym odcieniu można połączyć z sukienką - dzianinową, bawełnianą czy jeansową. Dzięki temu można się jednocześnie prezentować kobieco i stylowo. Poza tym takie połączenie z całą pewnością jest bardzo wygodne.


Tak naprawdę jednak jedynym ograniczeniem podczas tworzenia zestawień jest wyobraźnia. Trampki Converse są na tyle uniwersalnym rodzajem obuwia, że dobrze komponują się niemal ze wszystkim.
Tags: